top of page

Opinie

Maja Ślęzak

Polecam zajęcia indywidualne u Mirelli.

Moja siostrzyczka zachwycona.

Świetny kontakt z dzieckiem. Mała trenuje w domu.

Bardzo pozytywnie.

Maciek Gmurczyk 

Zamieszczam opinię siostrzenicy: „Gorąco polecam zajęcia z malowania koszul prowadzone przez Panią Mirellę. W trakcie zajęć nabyłam nowe umiejętności oraz poznałam kulturę słowiańską i zalety ekologii. Malowanie koszul bardzo przypadło mi do gustu i nie da się ukryć, że zajęcia były bardzo interesujace. Warsztaty nie były sztampowe a czas na nich zleciał mi zdecydowanie za szybko. Lena J.”

Karolina Thomas

Super podejście do potrzeb klienta i niesamowite wykonanie. Zamawiałam bluzę dla córki na urodziny i jest zachwycona. Polecam i dziękuję za tak piękne wykonanie.

Jolanta Śliwecka

Zamówiłam 3 bluzy, podając tylko motyw, który ma się na nich znaleźć, córka wybrała świnkę, syn lwa a ja monique heart, wyszły bajecznie. Mamy je ponad rok i mimo ciągłego prana nadal wyglądają jak pierwszego dnia. Polecam jako wyjątkowy prezent albo jako oryginalny element garderoby. Na pewno coś jeszcze zamówię.

Anna Ignaciuk

Jestem zachwycona koszulka, którą zamówiłam na urodziny dla znajomego.. wykonano ręcznie piękny napis Las Vegas i w głębi drapacze chmur... koszulka na szczęście jest z dobrej gatunkowo bawełny i dobrze pierze się. Jestem ponownie w trakcie realizacji nowego zamówienia dla córek.. serdecznie polecam, ręka zdolna i myślę, że wszystko potrafi namalować.

Jakub Nadolny

Poprosiłem o bluzę, która będzie nawiązywać do tworzenia filmów i dałem wolną rękę. W efekcie mam świetną, kolorową, ręcznie malowaną bluzę z analogową kamerą trzymaną w dłoni. Zakładam ją na wszystkie ważne okazje związane z tworzeniem filmów. Polecam serdecznie! Takich rzeczy nie kupicie w sklepie.

Referencje MiiKADO.jpg
bottom of page