top of page

Personalizacja

Wyróżnij się z tłumu

Każdy z nas chce czuć się wyjątkowy. Z pomocą przychodzi nam często nasza garderoba. Dzięki ubraniom możemy wyrazić siebie, dodać sobie odwagi a nawet dać konkretny przekaz naszemu otoczeniu.

 

Nasz wizerunek nie musi być powielony. Możemy być w pełni oryginalni a nawet nosić na sobie dzieła sztuki. Jeśli czujesz, że taki element w szafie jest Ci właśnie potrzebny, to trafiłeś we właściwe miejsce.

 

Mogę spełnić Twoje marzenie o ubraniu, które w pełni Ciebie wyrazi. Razem stworzymy coś pięknego.

 

I nie przejmuj się, jeśli nie posiadasz własnego projektu – przygotuję go za Ciebie. Wystarczy mi hasło lub zarys Twojej wizji. Na ich podstawie otrzymasz ode mnie wizualizację i jeśli projekt przypadnie Ci do gustu, przeniosę go na odzież.

 

Maluje zarówno na własnej kolekcji ubrań, ale także na dostarczonych przez Ciebie. Cieszy mnie, gdy mogę tworzyć na używanych wcześniej tekstyliach, bo wiem, że nie trafią one szybko na śmietnik :)

 

Do malowania stosuję farby renomowanych producentów, specjalizujących się w tego typu materiałach. Farby te gwarantują trwałość, nie zawierają substancji toksycznych, są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. 

 

Oprócz odzieży malować mogę również na innych powierzchniach, więc jeśli chcesz odnowić np. swoje buty, torebkę, czapkę, to z chęcią Ci w tym pomogę.

Zamówienie indywidualne możesz złożyć przez Sklep a jeśli zechcesz omówić je wcześnie ze mną, zapraszam do zakładki Kontakt.

Galeria realizacji na Instagramie

Galeria Realizacji na Instagramie
@miikado.custom

bottom of page